Bitcoin (BTC) Cena Trend Bearish, 9.070 dolarów jest nowym kluczowym poziomem: Analityk Aktualności

Ostatniej nocy, Bitcoin (BTC) spadł poniżej 8 850 dolarów na kilku głównych giełdach spot. Wygląda na to, że ostatnie ślady byczego rajdu już nie istnieją.

Czy to jest Swing Before an Uptrend?
Bitcoin (BTC) ledwo opuścił strefę sub-$9,000 i handluje bliżej swoich miesięcznych spadków. Który poziom jest następną czerwoną linią dla byków?

Tendencja spadkowa utrzymuje się
Przedsiębiorca, matematyk, prywatny menedżer funduszu hedgingowego i handlowiec Koroush AK potwierdził swoją niedźwiedzią krótkoterminową prognozę cen Bitcoinu (BTC). Zgodnie z wykresem, który zamieścił w ostatnim tweecie, Bitcoin (BTC) nie opuścił kanału zstępującego, który powstał w piątek 26 czerwca 2020 roku.

Po ostatnim spadku ceny poniżej poziomu 9.000 dolarów, poziom 9.070 dolarów stał się kluczowym poziomem oporu. Kontynuacja trendu spadkowego zależy od tego, czy byki Bitcoin (BTC) zdołają go utrzymać.

Pan Koroush przyznał, że niedźwiedzie nadal mają siłę, aby zepchnąć cenę królewskiej monety jeszcze bardziej w dół od jej obecnej pozycji.

Należy zauważyć, że cena Bitcoin Era na niektórych giełdach załamała się do jego miesięcznych spadków. Po tej brzydkiej czerwonej świecy nastąpiła likwidacja $22M na platformie handlu instrumentami pochodnymi BitMEX.

Czy to jest Swing Before an Uptrend?

Poza tym, co zostało wspomniane, niektórzy najwyższej klasy analitycy uważają, że sprawy nie są tak złe dla posiadaczy Bitcoin (BTC). Holenderski inwestor kryptocurrencies i analityk Michael van de Poppe przewiduje byczy scenariusz zarówno dla Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH).

Dla niego zakres 8.800$ i 8.900$ jest kluczową strefą dla Bitcoinów (BTC). Udane próby utrzymania tego zakresu przez byki mogą zapoczątkować wspaniały rajd dla dwóch najbardziej popularnych kryptokur walut.

Myślę, że jeśli utrzymamy 8.800-8.900 dolarów. Stąd do $9.600 -> następnie przerzuć $9.300 -> czołganie się z powrotem z przyspieszeniem powyżej $10.000, a następnie $11.500-12.000 test. To dawałoby $ETH powyżej $300 również.
Warto zauważyć, że CTO Glassnode Onchain Data vendor wspomniał, że hodlery Bitcoin (BTC) są nadal pełne optymizmu co do jego wydajności.

Wczoraj, 27 czerwca 2020 roku, CTO podzielił się dwunastoma wykresami, które pokazały, jak pewni są długoterminowi posiadacze Bitcoinów (BTC) w tym burzliwym roku 2020. Taka narracja wygląda dla niego bardziej niż bycza.